Toothless and Light Fury 4 (remake)

Всем привет!!! Я ЭТО ЗАКОНЧИЛА!!! УРА!!! Я так рада!!! И так устала ʕ´• ᴥ•̥`ʔ. Я таааааак долго ее делала! Как же я устала! Но я так РАДА!!! И жалко, что скоро каникулы закончатся(ᗒᗩᗕ)(。•́︿•̀。)ಥ╭╮ಥ. Ну в общем: приятного просмотра, и спасибо за него! Hi all!!! I FINISHED THIS!!! HOORAY!!! I am so glad!!! And so tired ʕ´• ᴥ•̥`ʔ. I've been making this for a long time! How tired I am! But I'm SO HAPPY!!! And it's a pity that the holidays will end soon(ᗒᗩᗕ)(。•́︿•̀。)ಥ╭╮ಥ. Well, in general: enjoy watching, and thanks for it!

0/0


0/0

0/0

0/0

0/0